Biura ZK 2016/2017

Justyna Ziemińska

Justyna Ziemińska

Studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Od początku studiów działa w organizacjach studenckich, gdzie realizuje się pracując w grupie i na rzecz grupy. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca szczególnie w gronie przyjaciół. W wolnych chwilach lubi czytać książki i słuchać muzyki, a najbardziej ceni sobie czas spędzony poza miastem w lesie czy w górach.

Funkcja
Dyrektor ds. Partnerów
Adres e-mail
Telefon
+48 602 819 550
Magdalena Dimos

Magdalena Dimos

Studentka filologii polskiej oraz pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. W NZSie zajmuje się projektami. Chętna do pomocy, jak i integracji o każdej porze dnia i nocy. W wolnym czasie czyta, ogląda ulubione seriale i spotyka się z przyjaciółmi.

Funkcja
Dyrektor ds. Projektów
Adres e-mail
Telefon
+48 733 520 156
Marta Jasiuk

Marta Jasiuk

Studentka Informatyki na Politechnice Białostockiej. Od około roku zakochana w mediach i promocji, gdzie znalazła zastosowanie dla swojego wrodzonego perfekcjonizmu. Jej dewiza to: "Jak działać, to zawsze na 100%". W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem, czytaniem książek i najróżniejszymi akcjami społecznymi.

Funkcja
Dyrektor ds. Promocji i IT
Adres e-mail
Telefon
+48 664 712 137
Barbara Łuksik

Barbara Łuksik

Studentka Inżynierii Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej. Przejawia zamiłowanie do książek Harlana Cobena i muzyki Lao Che. Co najmniej raz w miesiącu ogląda "The fall" pana Singh’a oraz jak na dyrektora spraw związanych z PR nie przystało, nie używa Instagrama (plotki mówią, że to się wkrótce zmieni).
Funkcja
Dyrektor Biura Prasowego
Adres e-mail
Telefon
+48 799 117 533
Michalina Nowak

Michalina Nowak

Misia jest studentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na UW, w ramach których kończy Romanistykę. Przez sprawowanie funkcji związanych z promocją, uzależniła się od telefonu, a pierwszą rzeczą, którą robi po obudzeniu jest sprawdzenie fejsa. Oprócz social mediowego zacięcia lubi opowiadać suche żarty, tańczyć i spisywać swoje myśli na papier.

Funkcja
Dyrektor ds. Social Media
Adres e-mail
Telefon
+48 604 214 759
Małgorzata Popiel

Małgorzata Popiel

Studentka Inżynierii Biomedycznej na Politechnice Poznańskiej. Z NZS-em związana od końca 2013 roku. W wolnej chwili rysuje, studiuje języki obce, słucha dobrej muzyki lub przeczyta dobra książkę. Ponadto w jej domu można znaleźć całą masę rożnych gatunków herbat. A największym marzeniem jest podroż do Korei Południowej.

Funkcja
Dyrektor ds. kontaktów z OU
Adres e-mail
Telefon
+48 531 631 121
Bartosz Bellwon

Bartosz Bellwon

Student ostatniego roku Administracji II stopnia, a wcześniej absolwent kierunku International Business na Uniwersytecie Gdańskim. Do NZSu przyciągnęły go m.in. ciekawe debaty, które również zapragnął organizować, choć nigdy by nie przypuszczał, że aż tak dobrze się w nim odnajdzie. Żywo zapalony sprawami społeczno-studenckimi, którymi m.in. jako Sekretarz NZS UG cały ostatni rok się zajmował. Prywatnie interesuje go wiele rzeczy, jednak największą wagę przykłada do muzyki - poza NZSem kruszy sufity wraz z zespołem Maholix, którego jest gitarzystą.

Funkcja
Dyrektor ds. Studenckich
Adres e-mail
Telefon
+48 660 528 664
Jakub Ostrowski

Jakub Ostrowski

Student Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. W życiu ceni sobie szczerość, pracowitość i kompetencje swoich współpracowników. Sam cierpi na pracoholizm i na dawanie siebie wszystkim. Wieczny poszukiwacz wolnego czasu, którego największym marzeniem jest posiadać kiedyś pieczątkę na pieczątce „Główny Księgowy”.

Funkcja
Dyrektor ds. Grantów
Adres e-mail
Telefon
+48 516 970 089
Paweł Barański

Paweł Barański

Zaangażowany społecznie student Historii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od pierwszego roku udzielał się wszędzie gdzie mógł, przez co zdobył niemałe doświadczenie pozyskane w wielu organizacjach studenckich Uwielbia czytać książki, grać na gitarze oraz interesuje się motoryzacją. 

Funkcja
Dyrektor ds. Historii
Adres e-mail
Telefon
+48 733 496 377
Adrianna Gregorczuk

Adrianna Gregorczuk

Studentka studiów magisterskich w Instytucie Socjologii i Kognitywistyki Uniwersytetu w Białymstoku. Od liceum jest bardzo silnie związania z różnymi formami działalności społecznej, a od tego roku stwierdziła, że przekaże swoje doświadczenie innym i uczyni wszystko, aby zaktywizować i wesprzeć ogólnopolskie środowisko studenckie. Adrianna jest edukatorem międzykulturowym, interesuje się zagadnieniami związanymi ze wzrostem społeczeństwa obywatelskiego, funkcjonalnymi modelami zmienności, współczesnymi problemami społeczeństwa polskiego oraz arabistyką. Otwarta na różne kultury, ideologie, systemy normatywne, schematy myślowe podróżuje po świecie.

Funkcja
Dyrektor ds. Międzynarodowych
Adres e-mail
Telefon
+48 726 045 541
Magdalena Kleinowska

Magdalena Kleinowska

Studentka trzeciego roku Finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim. Dołączyła do NZS UG przez nadmiar wolnego czasu w maju ubiegłego roku, a rok później została Wiceprzewodniczącą ds. Finansów. Poza liczeniem pieniędzy pasjonuje się ich wydawaniem - szczególnie na buty i bilety na koncerty.

Funkcja
Dyrektor ds. Finansów
Adres e-mail
Telefon
+48 723 477 212
Emilia Lier

Emilia Lier

Studentka iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonatka podróży oraz dobrej muzyki, z którą przygodę rozpoczęła nauką gry na pianinie w wieku 5 lat. Emilia jest bardzo pomocna i energiczna - z pewnością znajdziecie ją na większości dostępnych wolontariatów w Warszawie. Poza społecznie-aktywnym stylem życia, lubi czasem wyciszyć się i sięgnąć po dobrą książkę. 

Funkcja
Dyrektor ds. Programu Rozwojowego
Adres e-mail
Telefon
+48 534 975 401
Bartłomiej Hawrylak

Bartłomiej Hawrylak

Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Wszelkie arkana prawne nie są mu obce, ale jego prawdziwą pasją są architektura i historia. Koneser klasyki kina komediowego PRL-u i amerykańskiej muzyki lat 60 i 70. Haussmannowiec. W wolnych chwilach nie pogardzi dobrym zagranicznym dramatem psychologicznym. Oddany sprawie i idei NZS.

Funkcja
Dyrektor ds. Prawnych
Adres e-mail
Telefon
+48 695 986 631
Julia Dzięcielska

Julia Dzięcielska

Studiuje International Management Double Degree na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Reutlingen University. Od czasu gimanzjum angażuje się i wspriera wartościowe projekty społeczne i wolontaryjne. Przewodnicząca NZS UJ, członek Samorządu Studentów UJ i wolontariusz Zakonu Maltańskiego. Od sześciu lat trenuje rugby, w którym zdobyła m.in. tytuł wicemistrzyni Polski w Beach Rugby. Uwielbia podróże i dobrą lekturę. Od lat niezmiennie zachwycona magicznym Krakowem.

Funkcja
Dyrektor ds. Alumnów
Adres e-mail
Telefon
+48 791 753 434
Piotr Froń

Piotr Froń

Student Górnictwa i Geologii na Akademii Górniczo-Hutniczej. Szalony członek gildii graczy w Quidditcha. Kolekcjonuje błyskotliwe cytaty oraz czytać ciekawe książki (gdyby tylko mógł, pobiegłby na ratunek Pani Jeziora). Miłośnik wszelkiej maści aktywności fizycznej.

Funkcja
Dyrektor Akademickiego Centrum Edukacji Ekologicznej
Adres e-mail
Telefon
+48 694 746 748