Koordynatorzy Krajowi 2016/2017

Anna Lach

Anna Lach

Studentka socjologii stosowanej i antropologii społecznej (ze specjalizacją organizacje pozarządowe) na Uniwersytecie Warszawskim. Dołączyła do NZS ponieważ, nie lubi siedzieć bezczynnie, cały czas musi coś robić. W zeszłym roku była koordynatorką regionalną i uczelnianą Wampiriady Uniwersytetu Warszawskiego. Jak sama mówi, nie mogła doczekać się 18 urodzin, aby móc oddać krew. Stara się robić to w miarę systematycznie do dzisiaj. Uwielbia teatr, miesiąc bez teatru to miesiąc stracony. Praca z dziećmi ją uspokaja, zawsze jest gotowa aby komuś pomóc, doradzić.

Projekt
Wampiriada
Adres e-mail
Telefon
+48 663 998 560
Marta Sokołowska

Marta Sokołowska

Studentka III roku Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wcześniej poświęciła rok na studiowanie chemii na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak jej potrzeba pracy z ludźmi, zmysł organizacyjny i otwartość sprawiły, że postanowiła zmienić kierunek. Do NZS-u trafiła prawie dwa lata temu. Początkowo działała w Projektach, a następnie przez rok była marketingowcem NZS UEK. Jej największą pasją jest muzyka, a ogromnym marzeniem wyjazd do Hondurasu lub spędzenie kilku lat na objeżdżaniu całego świata.

Projekt
Studencki Nobel
Adres e-mail
Telefon
+48 504 083 173
Małgorzata Gruca

Małgorzata Gruca

Studentka III roku filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W NZSie działa od kwietnia 2015 roku. Doświadczenie w naszej organizacji zdobywała głównie w sekcji historycznej Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Od zawsze lubiła historię, jednak dopiero w NZS zmieniło się to w pasje. W wolnym czasie Małgosia wraca w rodzinne strony, które mimo że zaliczane do Polski B, uważa za najpiękniejsze w całym kraju.

Projekt
Akcja Historia
Adres e-mail
Telefon
+48 796 950 514
Karolina Karwowska

Karolina Karwowska

Znana jako Karo lub Chineczka. W NZS zaczynała od promowania Wampiriady w CKP, następnie zajęła się PRem całego NZS SGH. Jej komputer niestety nie wytrzymał takiego nawału pracy, wiec w zamian za jego naprawę obiecała zgłosić się na koordynatora. Jest chodzącą definicją warszawskiego słoika i typowej Grażyny - znajdzie promocję na wszystko, od ogórków po bieliznę Victoria's Secret. Na co dzień studiuje w SGH, a od święta uwielbia podróżować, gotować i jeść - zwłaszcza potrawy z dużą ilością mięsa. Obecnie sprzedaje lody za oceanem, nawet tam pokazując swoją ambicję i pracowitość - osiągnęła czołowe miejsce w rankingu sprzedaży rożków.

Projekt
Drogowskazy Kariery
Adres e-mail
Telefon
+48 505 904 510
Jonathan Kostrzewa-Seyoum

Jonathan Kostrzewa-Seyoum

Student Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ważne są dla niego wytrwałość i upór w dążeniu do celu. Wolny czas spędza na siłowni lub w kuchni. Chętnie służy pomocą - uwielbia uczyć innych.

Projekt
Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS
Adres e-mail
Telefon
+48 881 428 782
Marta Domeradzka

Marta Domeradzka

Studentka III roku Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. W NZS działa aktywnie od roku, zaczynała w biurze HR, była zaangażowana w organizację Drogowskazów Kariery, Wampiriady i oczywiście Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej. Dołączając do NZS-u dowiedziała się, ze studia mogą być wielką przygodą. Lubi nowe wyzwania, dlatego właśnie wybrała koordynowanie Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej w tym roku.

Projekt
Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej
Adres e-mail
Telefon
+48 518 428 430
Aleksandra Szaro

Aleksandra Szaro

Studiuje Filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak od dwóch lat związana jest z NZS UW, ponieważ na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie. Od początku wiedziała, że Prawie Kino to projekt, w który chce się zaangażować. Chociaż film jest jej pasją, nie odmówi nigdy podróży, bo pozwala jej się ona zatrzymać i oderwać od pędu dnia codziennego.

Projekt
Prawie Kino
Adres e-mail
Telefon
+48 796 624 329
Mateusz Krawczyk

Mateusz Krawczyk

Mateusz jest studentem Politologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Dotychczas w NZS był koordynatorem regionalnym Drogowskazów Kariery we Wrocławiu, a poza tym działa także jako przewodniczący Koła Naukowego Młodych Politologów. Okres studiów stara się wykorzystać w 100%, wzbogacając swój życiorys o cenne doświadczenia. Najistotniejsze jest dla niego uczucie, że przez swoje działanie robi coś z pożytkiem dla całego swojego otoczenia.

Projekt
Nic o Nas Bez Nas
Adres e-mail
Telefon
+48 781 113 401
Maria Dzięcielska

Maria Dzięcielska

Mania jest wieczną marzycielką. Lubi rzeczy ładne i unikalne. Jej zainteresowania sięgają od szeroko pojętej sztuki po ekonomię, biznes. Zafascynowana metodologią Design Thinking, którą praktykuje. Od dziecka gra na fortepianie, lubi pisać i gotować dobre rzeczy. Ponadprzeciętnie dokładna. Wielka fanka twórczości Hoppera. W wolnych chwilach lubi oglądać vlogi Casey’a Neistat’a i Gonciarza, jak i spacerować pośród nocnych świateł Krakowa. Przynajmniej 2 razy na rok ogląda "Love, Rosie". Uważana za wieczną wolontariuszkę, ale kiedy tylko może, to pomaga. Marzy jej się podróż na Islandię. Uwielbia kontakt z ludźmi i poznawanie nowych kultur. Oprócz tego: studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, członek NZS UJ, wolontariusz Zakonu Maltańskiego. Planuje wyjechać na studia do UK. Ale więcej nic nie zdradzi!

Projekt
Redaktor Naczelna Bloga NZS
Adres e-mail
Telefon
+48 694 655 320