Krajowa Komisja Rewizyjna 2016/2017

Patryk Zaremba

Patryk Zaremba

Patryk studiuje Informatykę na Politechnice Gdańskiej. Oryginalnie z okolic Olsztyna, obecnie z Trójmiasta. Patryk lubi dobre kino, a w wolnych chwilach spełnia się jako piwowar domowy.

Funkcja
Przewodniczący Krajowej Komisji Rewizyjnej
Adres e-mail
Telefon
+48 513 173 849
Anna Dzieża

Anna Dzieża

Ania to studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Z NZS-em związana od samego początku studiów. Fanka dobrej herbaty i jeszcze lepszej muzyki, wolny czas najchętniej spędza z przyjaciółmi. Marzy o podróży do Nowego Jorku.

Funkcja
Wiceprzewodnicząca Krajowej Komisji Rewizyjnej
Adres e-mail
Telefon
+48 886 222 122
Bartosz Bellwon

Bartosz Bellwon

Student ostatniego roku Administracji II stopnia, a wcześniej absolwent kierunku International Business na Uniwersytecie Gdańskim. Do NZSu przyciągnęły go m.in. ciekawe debaty, które również zapragnął organizować, choć nigdy by nie przypuszczał, że aż tak dobrze się w nim odnajdzie. Żywo zapalony sprawami społeczno-studenckimi, którymi m.in. jako Sekretarz NZS UG cały ostatni rok się zajmował. Prywatnie interesuje go wiele rzeczy, jednak największą wagę przykłada do muzyki - poza NZSem kruszy sufity wraz z zespołem Maholix, którego jest gitarzystą.

Funkcja
Sekretarz Krajowej Komisji Rewizyjnej
Adres e-mail
Telefon
+48 660 528 664
Olga Zych

Olga Zych

Studentka trzeciego roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. W NZS działa od marca 2014 roku. W tym czasie zaangażowana w wiele aspektów działania tej organizacji: od prowadzenia spotkań z alumnami po pozyskiwanie partnerów finansowych. Zainteresowana historią, zwłaszcza najnowszą, literaturą i polityką. Otwarta i życzliwie nastawiona do ludzi.

Funkcja
Członek Krajowej Komisji Rewizyjnej
Adres e-mail
Mateusz Grzybkowski

Mateusz Grzybkowski

Student prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Interesuje się w szczególności prawem gospodarczym. Z NZS UKSW związany od 4 lat, podczas których m.in. pełnił funkcje Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej oraz Sekretarza Zarządu. Jego hobby to przede wszystkim piłka nożna. Zazwyczaj wydaje się być poważny, lecz przy bliższym poznaniu widać jego pogodę ducha i pozytywne nastawienie do świata.

Funkcja
Członek Krajowej Komisji Rewizyjnej
Adres e-mail
Telefon
+48 731 150 047