Zarząd Krajowy 2016/2017

Michał Moskal

Michał Moskal

Michał jest studentem Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. W działalność społeczną włączył się jeszcze w liceum. W trakcie swojej przygody z NZS zajmował się takimi inicjatywami jak polsko-ukraińska szkoła liderów „Ku Demokracji” czy zainicjowanie rządowego programu „Maluch na uczelni”. Ceni sobie przede wszystkim skuteczność, a w życiu spełnia się poprzez dawanie pożywki swojemu pracoholizmowi.

Funkcja
Przewodniczący Zarządu Krajowego
Adres e-mail
Telefon
+48 668 375 988
Mateusz Groszyk

Mateusz Groszyk

Mateusz jest studentem Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Już od dawna angażuje się społecznie. W działaniu ceni sumienność i pracowitość. Nie stroni od nieszablonowych rozwiązań. Prywatnie jest miłośnikiem airsoft-u. 

Funkcja
Sekretarz Generalny
Adres e-mail
Telefon
+48 506 688 887
Laura Laskowska

Laura Laskowska

Laura studentka farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku to prawdziwy tytan pracy i mistrz organizacji. W NZSie spełnia się łącząc umiejętności przywódcze, analityczne myślenie i wrodzony perfekcjonizm.  W wolnym czasie uprawia jogę, interesuje się teatrem oraz kulinariami, ale najbardziej ze wszystkich swoich pasji kocha śpiewać.

Funkcja
Wiceprzewodnicząca ds. Finansów
Adres e-mail
Telefon
+48 504 243 677
Tomasz Leś

Tomasz Leś

Studiuje Studia Wschodnie na Uniwersytecie Warszawskim. W krajowym NZSie odpowiada za kontakt z mediami oraz social media. Zaangażowany społecznik, wywodzący się z organizacji charytatywnych. Jego pasja to nowe media oraz kreowanie wizerunku. Zawsze pod telefonem, gotowy do udzielenia odpowiedzi.

Funkcja
Wiceprzewodniczący Zarządu Krajowego
Adres e-mail
Telefon
+48 691 606 400
Monika Kotowska

Monika Kotowska

Monika jest studentką Technologii Procesów Chemicznych na Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym w Bydgoszczy. Wcześniej uzyskała tytuł inżyniera na tej uczelni. Jak na dobrego HRowca przystało jest bardzo kontaktowa i uwielbia pracować z ludźmi. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, z chęcią podejmuje się nawet najtrudniejszych wyzwań. Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom. Uwielbia chodzić po górach, czytać książki, słuchać polskiej muzyki oraz śmigać na rolkach.

Funkcja
Wiceprzewodnicząca ds. HR
Adres e-mail
Telefon
+48 604 678 164
Maria Cholewińska

Maria Cholewińska

Marysia jest studentką Górnictwa i Geologii na Akademii Górniczo-Hutniczej. Projektami zainteresowała się jeszcze w liceum. Podczas swojej działalności, stworzyła i wdrożyła projekt "Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS". W wolnym czasie odwiedza kopalnie i zbiera nowe skały do swojej kolekcji. Dla dobra NZSowych projektów poświęci każdą godzinę snu.

Funkcja
Wiceprzewodnicząca ds. Projektów
Adres e-mail
Telefon
+48 698 353 568
Jakub Krawiec

Jakub Krawiec

Kuba jest studentem psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Swoją przygodę z działalnością społeczną rozpoczął od samorządu uczniowskiego w liceum, potem miał okazję kontynuować ją w samorządzie studenckim na swojej uczelni, gdzie przede wszystkim zajmował się sprawami dydaktycznymi i stypendialnymi. Pasjonuje się psychologią społeczną, a w szczególności jej zastosowaniami w codziennym życiu. W wolnym czasie czyta książki Rafała Kosika.

Funkcja
Wiceprzewodniczący ds. Studenckich
Adres e-mail
Telefon
+48 698 476 592