Studiuję - głosuję

 

Studiuję – głosuję! to ogólnopolska kampania profrekwencyjna, mająca na celu zachęcenie studentów do brania czynnego udziału w wyborach samorządowych, parlamentarnych, prezydenckich, do władz UE, a także w referendach.

Podczas III edycji projektu zachęcaliśmy studentów do wzięcia udziału zarówno w referendum 6 września, jak i w wyborach parlamentarnych 25 października.

W tej edycji celem projektu Studiuję - Głosuję! było dostarczenie rzetelnej wiedzy na temat referendum i wyborów parlamentarnych oraz uświadomienie studentów, że ich głos ma znaczenie. Przeprowadzona przez nas kampania promocyjna przyczyniła się do zwiększenia świadomości obywatelskiej studentów oraz wzrostu frekwencji podczas wyborów. Chcieliśmy nie tylko zachęcić studentów do pójścia do urn wyborczych 6 września oraz 25 października, ale także przedstawić im w jaki sposób i gdzie mogą oddać swój głos.

 

 

Dodatkowe informacje

Koordynator:

 • Ewelina Lipska
  Ewelina Lipska

  Ewelina Lipska – studentka II roku SUM na kierunku Prawo w biznesie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Od początku swoich studiów aktywnie działa w NZS KUL. Zaczynała od bycia koordynatorką regionalną Wielkich Korepetycji z Historii, następnie w NZS KUL była wiceprzewodniczącą ds. PR a później Finansów. W ubiegłym roku akademickim pełniła funkcję przewodniczącej NZS KUL. Do jej zainteresowań należą PR, marketing polityczny oraz fundraising a jej pasją jest aktorstwo. Czas wolny lubi spędzać w kuchni, piekąc ciasta. :)

  Dodatkowe informacje
  • Projekt Studiuję-Głosuję!
  • Telefon +48 519 830 775